Dołącz do najbardziej zaangażowanych ludzi w branży

Obecnie poszukujemy

Sales Operations Analyst

Wielkość zespołu

1

Doświadczenie

Junior

Middle

O Spyrosoft

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach - w Polsce (Wrocław, Kraków, Białystok, Warszawa), Wielkiej Brytanii (Southampton, Bournemouth), Niemczech (Brunszwick, Monachium), Chorwacji (Zagrzeb), Stanach Zjednoczonych (Ann Arbor) i Indiach (Vadodara). W 2021 roku uzyskaliśmy tytuł najszybciej rosnącej firmy technologicznej w Europie według 'Financial Times'.

Opis projektu

Jako część Zespołu Sales Operations we Wrocławiu będziesz wspierać zespół sprzedaży, szefów jednostek biznesowych, kierowników projektów i innych. Celem zespołu Sales Operations jest ułatwianie i usprawnianie operacji biznesowych, takich jak analiza prognoz sprzedaży, dostarczanie wartości prognoz sprzedaży, doraźne przygotowywanie szablonów, zbieranie danych i przygotowywanie prezentacji i/lub analiz tematycznych, wybór uczestnictwa w wydarzeniach, wsparcie w kwestionariuszach lub nadzorowanie przetargów. Twoim celem jest skupienie się na jakości i terminowości świadczonych usług.

Jest to nowa funkcja, w której będziesz częścią małego zespołu. Twoja inicjatywa i kreatywność będą mile widziane.

Ważne jest, aby pozostać zmotywowanym i pro-aktywnym.

Niezbędna jest również otwartość i zdolność do adaptacji i uczenia się.

Opis stanowiska

  • Zbieranie danych do kwestionariuszy, na rzecz pozyskiwania potencjalnych klientów, w ścisłej współpracy z zespołami finansowymi, prawnymi, IT, HR i produktowymi
  • Monitorowanie i weryfikacja wartości prognoz sprzedaży
  • Monitorowanie i aktualizacja danych CRM
  • Przygotowywanie planów kont (mile widziane doświadczenie)
  • Umiejętność zbierania i syntetyzowania danych z badań rynku i klientów
  • Weryfikacja, z zamawiającym, danych z badań klientów i rynku
  • Prezentacja i analiza danych dla zarządzających projektem
  • Monitorowanie wydarzeń firmowych i udziału w targach
  • Zarządzanie szablonami i ich aktualizacja
  • Stosowanie się do wytycznych wynikających z przepisów prawa
  • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym, w celu zapewnienia zgodności z istniejącymi procedurami
  • Pomoc w ocenie leadów/ prospektów oraz w wyborze najlepszej ścieżki nawiązania relacji biznesowej
  • Tworzenie procesów i instrukcji
  • Utrzymanie dokładności i higieny danych we wszystkich systemach i dokumentach
  • Generowanie i dostarczanie zebranych informacji
  • Pomoc we wdrażaniu działań i inicjatyw sprzedażowych
  • Szkolenie innych działów w zakresie wykorzystania np. CRM, szablonów itp.
  • Terminowe wykonywanie wszystkich powierzonych zadań
  • Monitorowanie bilansu agentów biznesowowych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Sales Operations lub podobnym min. 2 lata w branży operacyjnej, preferowany sektor IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/ C1)
  • Solidna znajomość pakietu Microsoft Office. (MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Odpowiedzialność
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dokładność, dbałość o szczegóły. Zdolność do wykrywania i korygowania błędów
  • Zdolność do podejmowania inicjatywy/odpowiedzialność za wspieranie zespołu w realizacji wspólnych celów
  • Skupienie się na optymalizacji pracy
  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Zaradność
  • Nieszablonowe myślenie
  • Umiejętność nazwania priorytetów i ich oceny, wybór najlepszych narzędzi

Chcesz polecić kogoś na to stanowisko?

Super! Skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym i zgarnij 5000 zł!

Wyślij nam wiadomość

    Spyrosoft zbiera powyższe dane aby skontaktować się w celu realizacji Twojego zapytania. Możesz zrezygnować z komunikacji w dowolnym momencie. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Tę rekrutację prowadzi

    Created with Sketch.
    Ola_trojkat (1)
    Budowanie nowego zespołu to układanka, tu nie ma miejsca na przypadek.
    Aleksandra Surmińska

    Co możesz zyskać

    Wspieramy Cię na każdym etapie

    Sprawdź, jakie są zalety pracy w Spyrosoft

    Budżet szkoleniowy

    Zdecyduj, jak chcesz się rozwijać. Pojedź na konferencję, naucz się nowego języka lub kup tonę książek z Twojej dziedziny.

    Praca zdalna

    W większości projektów każdy specjalista może pracować jeden dzień w tygodniu z dowolnego miejsca.

    Elastyczne godziny pracy

    Nie jesteś rannym ptaszkiem? U nas pracujesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a.

    Sprzęt do wyboru

    Sam/a wybierasz na jakim sprzęcie będzie Ci się najlepiej pracować.

    Prywatna opieka medyczna

    Kilka pakietów od dwóch dostawców do wyboru, bez czekania w kolejce.

    Karta Multisport

    Crossfit czy pilates? Z kartą możesz wejść do wybranych siłowni za darmo.

    Dowolna forma współpracy

    Umowa o pracę lub B2B w zależności od Twoich potrzeb.

    Ubezpieczenie grupowe

    Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie na życie na świetnych warunkach.

    Proces rekrutacyjny

    01
    Analizujemy Twoje CV

    Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Jeśli spełniasz nasze wymagania, dzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i potrzebach.

    02
    Sprawdzamy Twoje kwalifikacje

    Po rozmowie przez telefon, czas na techniczną część rekrutacji, w czasie której możemy poprosić Cię o wykonanie zadania związanego z Twoim stanowiskiem. Po tym spotkaniu zawsze zapewniamy informację zwrotną.

    03
    Umawiamy się na spotkanie

    Kolejny etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub online. Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się więcej o zespole i kulturze pracy od osoby, która zarządza danym działem i/lub partnerem Spyrosoft.

    04
    Dostajesz odpowiedź

    W Spyrosoft kontaktujemy się z każdą osobą, która była na rozmowie. Jeśli zaakceptujemy Twoją kandydaturę, wyślemy Ci też listę kolejnych kroków.