Dołącz do najbardziej zaangażowanych ludzi w branży

Obecnie poszukujemy

Project Manager

Lokalizacja

Wrocław

Doświadczenie

Middle

Path 10 Copy 18 Created with Sketch.

O Spyrosoft

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach (Wrocław, Kraków, Białystok, Londyn, Brunszwik, Detroit i Zagrzeb), skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

Opis projektu

W Spyrosoft rozpoczeliśmy kolejny projekt! Tym razem zbudowaliśmy zespół specjalistów, którzy zajmują się opracowaniem systemu komunikacji dedykowanego do poprawy wydajności zespołów na całym świecie. Rozwiązanie oferuje skuteczne i łatwe połączenie między różnymi rodzajami wiadomości wychodzących i przychodzących (SMS / Chat / VoIP) i różnymi systemami CRM, jak Microsoft Dynamics lub Salesforce. Ponadto narzędzie umożliwia użytkownikom przeprowadzanie złożonych analiz danych i zarządzanie przepływem danych. Nasz zespół jest odpowiedzialny za analizę istniejącego systemu, a także za rozwój nowych funkcji i integracji na platformie. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektem w roli Project Managera.

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem Spyrosoft w modelu BOT
  • Zarządzanie projektem w zwinnej metodologii Agile
  • Zarządzanie relacjami z klientami
  • Budowanie zespołów
  • Dbanie o zachowanie przyjętego procesu wytwarzania oprogramowania
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • Opiekowanie się budżetem
  • Organizacja i moderowanie spotkań
  • Aktywności Scrum Mastera

Wymagania

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia komercyjnego jako Project Manager
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania, terminologii oraz artefaktów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Przynajmniej podstawowa znajomość JIRA
  • Znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Wiedza techniczna z zakresu wytwarzania oprogramowania.
  • Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym
  • Doświadczenie w pracy w organizacji typu Software House

Tę rekrutację prowadzi

Path 10 Copy 21 Created with Sketch.
Paulina_trojkat2
Złożona aplikacja to tylko początek Twojej przygody. W Spyrosoft wspieramy Cię na każdym etapie.
Paulina Darnowska
Recruitment Specialist

Co możesz zyskać

Wspieramy Cię na każdym etapie

Sprawdź, jakie są zalety pracy w Spyrosoft

Ubezpieczenie grupowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie na życie na świetnych warunkach.

Dowolna forma współpracy

Umowa o pracę lub B2B w zależności od Twoich potrzeb.

Karta Multisport

Crossfit czy pilates? Z kartą możesz wejść do wybranych siłowni za darmo.

Elastyczne godziny pracy

Nie jesteś rannym ptaszkiem? U nas pracujesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a.

Praca zdalna

W większości projektów każdy specjalista może pracować jeden dzień w tygodniu z dowolnego miejsca.

Prywatna opieka medyczna

Kilka pakietów od dwóch dostawców do wyboru, bez czekania w kolejce.

Mentor

Każdy specjalista ma przypisaną osobę, która dba o rozwój jego kariery.

Sprzęt do wyboru

Sam/a wybierasz na jakim sprzęcie będzie Ci się najlepiej pracować.

Budżet szkoleniowy

Zdecyduj, jak chcesz się rozwijać. Pojedź na konferencję, naucz się nowego języka lub kup tonę książek z Twojej dziedziny.

Proces rekrutacyjny

01
Analizujemy Twoje CV

Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Jeśli spełniasz nasze wymagania, dzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i potrzebach.

02
Sprawdzamy Twoje kwalifikacje

Po rozmowie przez telefon, czas na techniczną część rekrutacji, w czasie której możemy poprosić Cię o wykonanie zadania związanego z Twoim stanowiskiem. Po tym spotkaniu zawsze zapewniamy informację zwrotną.

03
Umawiamy się na spotkanie

Kolejny etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub online. Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się więcej o zespole i kulturze pracy od osoby, która zarządza danym działem i/lub partnerem Spyrosoft.

04
Dostajesz odpowiedź

W Spyrosoft kontaktujemy się z każdą osobą, która była na rozmowie. Jeśli zaakceptujemy Twoją kandydaturę, wyślemy Ci też listę kolejnych kroków.

Chcesz polecić kogoś na to stanowisko?

Wyślij nam wiadomość

Spyrosoft zbiera powyższe dane aby skontaktować się w celu realizacji Twojego zapytania. Możesz zrezygnować z komunikacji w dowolnym momencie. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.