Dołącz do najbardziej zaangażowanych ludzi w branży

Obecnie poszukujemy

Product Owner

Wielkość zespołu

5

Lokalizacja

Wrocław

Doświadczenie

Senior

Path 10 Copy 18 Created with Sketch.

O Spyrosoft

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach (Wrocław, Kraków, Białystok, Londyn, Brunszwik, Detroit i Zagrzeb), skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

Opis projektu

Szukamy doświadczonego Product Managera, który dołączy do nowo powstałego studia designu działającego w ramach grupy Spyrosoft. Jako zespół korzystamy z metod projektowania, by przekuć wyzwania biznesu w dopasowane produkty i usługi. Wierzymy, że eksperymentowanie jest podstawą innowacji, staramy się mieć szeroką perspektywę i nadawać sens naszym działaniom.

Opis stanowiska

  • Projektowanie cyfrowych produktów i usług, od najwcześniejszych etapów po utrzymanie rozwiązania
  • Przygotowywanie, przeprowadzanie i i tworzenie podsumowań warsztatów z klientem
  • Przygotowaniu specyfikacji i road map cyfrowych produktów i usług
  • Reprezentowanie klienta we współpracy z interdyscyplinarnymi zespołami projektowymi

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia zawodowego w roli Product Ownera
  • Bogate portfolio zwinnych projektów komercyjnych realizowanych w projektach międzynarodowych
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów z klientami
  • Praktyczna wiedza z zakresu stosowania nowatorskich metod weryfikacji hipotez biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzanie produktem, tworzeniu map drogowych, planów wydań oraz priorytetyzacji cech produktów
  • Doświadczenie w estymowaniu projektów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w pracy z klientem i zespołami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Chcesz polecić kogoś na to stanowisko?
Super! Skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym i zgarnij 5000 zł!

Wyślij nam wiadomość

Spyrosoft zbiera powyższe dane aby skontaktować się w celu realizacji Twojego zapytania. Możesz zrezygnować z komunikacji w dowolnym momencie. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Tę rekrutację prowadzi

Path 10 Copy 21 Created with Sketch.
Paulina_trojkat2
Złożona aplikacja to tylko początek Twojej przygody. W Spyrosoft wspieramy Cię na każdym etapie.
Paulina Darnowska
Recruitment Specialist

Co możesz zyskać

Wspieramy Cię na każdym etapie

Sprawdź, jakie są zalety pracy w Spyrosoft

Ubezpieczenie grupowe

Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie na życie na świetnych warunkach.

Dowolna forma współpracy

Umowa o pracę lub B2B w zależności od Twoich potrzeb.

Karta Multisport

Crossfit czy pilates? Z kartą możesz wejść do wybranych siłowni za darmo.

Elastyczne godziny pracy

Nie jesteś rannym ptaszkiem? U nas pracujesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a.

Praca zdalna

W większości projektów każdy specjalista może pracować jeden dzień w tygodniu z dowolnego miejsca.

Prywatna opieka medyczna

Kilka pakietów od dwóch dostawców do wyboru, bez czekania w kolejce.

Mentor

Każdy specjalista ma przypisaną osobę, która dba o rozwój jego kariery.

Sprzęt do wyboru

Sam/a wybierasz na jakim sprzęcie będzie Ci się najlepiej pracować.

Budżet szkoleniowy

Zdecyduj, jak chcesz się rozwijać. Pojedź na konferencję, naucz się nowego języka lub kup tonę książek z Twojej dziedziny.

Proces rekrutacyjny

01
Analizujemy Twoje CV

Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Jeśli spełniasz nasze wymagania, dzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i potrzebach.

02
Sprawdzamy Twoje kwalifikacje

Po rozmowie przez telefon, czas na techniczną część rekrutacji, w czasie której możemy poprosić Cię o wykonanie zadania związanego z Twoim stanowiskiem. Po tym spotkaniu zawsze zapewniamy informację zwrotną.

03
Umawiamy się na spotkanie

Kolejny etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub online. Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się więcej o zespole i kulturze pracy od osoby, która zarządza danym działem i/lub partnerem Spyrosoft.

04
Dostajesz odpowiedź

W Spyrosoft kontaktujemy się z każdą osobą, która była na rozmowie. Jeśli zaakceptujemy Twoją kandydaturę, wyślemy Ci też listę kolejnych kroków.