Join the most committed people in IT

background triangle background triangle

Obecnie poszukujemy

Linux Administrator

Wielkość zespołu

7

Zarobki

62 - 94 PLN/h netto na B2B

Doświadczenie

Middle

animate triangle

O Spyrosoft

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chorwacji, Stanach oraz Indiach, skąd realizujemy projekty dla naszych klientów.

Opis projektu

Specjalista na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej i serwerowej. Ponadto będzie wspierał inżynierów DevOps w ich zadaniach.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie utrzymania na serwerach Linux, szczególnie RedHat i Debian
  • Rozwój i utrzymanie serwerów WWW (Apache, Nginx) i serwerów pocztowych (Postfix, Dovecot, Rspamd)
  • Praca z load balancers/proxy (HAProxy, Nginx, Squid)
  • Zarządzanie i utrzymanie baz danych takich jak Mysql i Postgres
  • Wykonywanie prac utrzymaniowych w weekendy
  • Zarządzanie wirtualizacją, taką jak Proxmox VE, wymagana jest znajomość innej platformy wirtualizacyjnej
  • Wspieranie kolegów w codziennych zadaniach

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w administracji serwerami Linux, najlepiej RedHat i pochodne Debian.
  • Doświadczenie z serwerami WWW (Apache, Nginx), serwerami pocztowymi (Postfix, Dovecot, Rspamd), Load balancerami/Proxy (HAProxy, Nginx, Squid) oraz bazami danych (Mysql, Postgres).
  • Pożądane jest zarządzanie konfiguracją za pomocą Ansible jak i wirtualizacja z wykorzystaniem Proxmox VE.
  • Gotowość do przeprowadzania prac konserwacyjnych w weekendy
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Do you know anybody who would fit the role?

Great! Contact our recruitment team and get PLN 5000.

Send us a message background triangle background triangle background triangle

    Spyrosoft collects the above data to contact us in order to process your inquiry. You can opt out of communication at any time. More information is available in ours Privacy Policy.

    Tę rekrutację prowadzi

    Created with Sketch.
    Aneta_www
    W Spyrosoft napędza nas niemożliwe. Sprawdźmy, co możemy osiągnąć razem.
    Aneta Stacewicz
    Recruitment Specialist

    WHAT YOU CAN GET

    We support you at every stage

    Check out the benefits of working at Spyrosoft

    Budżet szkoleniowy

    Zdecyduj, jak chcesz się rozwijać. Pojedź na konferencję, naucz się nowego języka lub kup tonę książek z Twojej dziedziny.

    Praca zdalna

    W większości projektów każdy specjalista może pracować jeden dzień w tygodniu z dowolnego miejsca.

    Elastyczne godziny pracy

    Nie jesteś rannym ptaszkiem? U nas pracujesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a.

    Sprzęt do wyboru

    Sam/a wybierasz na jakim sprzęcie będzie Ci się najlepiej pracować.

    Prywatna opieka medyczna

    Kilka pakietów od dwóch dostawców do wyboru, bez czekania w kolejce.

    Karta Multisport

    Crossfit czy pilates? Z kartą możesz wejść do wybranych siłowni za darmo.

    Dowolna forma współpracy

    Umowa o pracę lub B2B w zależności od Twoich potrzeb.

    Ubezpieczenie grupowe

    Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie na życie na świetnych warunkach.

    Proces rekrutacyjny (prowadzony zdalnie, ale zachęcamy do odwiedzenia nas w biurze)

    01
    Analizujemy Twoje CV

    Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Jeśli spełniasz nasze wymagania, dzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i potrzebach.

    02
    Sprawdzamy Twoje kwalifikacje

    Po rozmowie przez telefon, czas na techniczną część rekrutacji, w czasie której możemy poprosić Cię o wykonanie zadania związanego z Twoim stanowiskiem. Po tym spotkaniu zawsze zapewniamy informację zwrotną.

    03
    Umawiamy się na spotkanie

    Kolejny etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub online. Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się więcej o zespole i kulturze pracy od osoby, która zarządza danym działem i/lub partnerem Spyrosoft.

    04
    Dostajesz odpowiedź

    W Spyrosoft kontaktujemy się z każdą osobą, która była na rozmowie. Jeśli zaakceptujemy Twoją kandydaturę, wyślemy Ci też listę kolejnych kroków.