Dołącz do najbardziej zaangażowanych ludzi w branży

background triangle background triangle

Obecnie poszukujemy

IT Support Specialist

Wielkość zespołu

5

Zarobki

40 - 80 PLN/h netto B2B

Doświadczenie

Middle

animate triangle

O Spyrosoft

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach - w Polsce (Wrocław, Kraków, Białystok, Warszawa), Wielkiej Brytanii (Southampton, Bournemouth), Niemczech (Brunszwick, Monachium), Chorwacji (Zagrzeb), Stanach Zjednoczonych (Ann Arbor) i Indiach (Vadodara). W 2021 roku uzyskaliśmy tytuł najszybciej rosnącej firmy technologicznej w Europie według 'Financial Times'.

Opis projektu

W Spyrosoft rozpoczeliśmy kolejny projekt! Tym razem zbudowaliśmy zespół specjalistów, którzy zajmują się opracowaniem systemu komunikacji dedykowanego do poprawy wydajności zespołów na całym świecie. Rozwiązanie oferuje skuteczne i łatwe połączenie między różnymi rodzajami wiadomości wychodzących i przychodzących (SMS / Chat / VoIP) i różnymi systemami CRM, jak Microsoft Dynamics lub Salesforce. Ponadto narzędzie umożliwia użytkownikom przeprowadzanie złożonych analiz danych i zarządzanie przepływem danych.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom
  • Wsparcie procesu onboardingu oraz off-boardingu
  • Zarządzanie kolejką zgłoszeń, w celu zapewnienia terminowej odpowiedzi i rozwiązania wszystkich zgłoszeń
  • Pomoc w zorganizowaniu i usprawnianiu procesów Działu IT
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami oraz zarządzanie procesem zakupów
  • Utrzymywanie hybrydowego środowiska Active Directory / O365
  • Zarządzanie dostępem zdalnym w infrastrukturze VPN
  • Pomoc przy projektach IT i innych zadaniach (w razie potrzeby)

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy z Windows 10, Server 2012 R2/2016 oraz MacOS
  • Znajomość O365, Active Directory, SSCM
  •  Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu wdrożeniami Microsoft RRAS, IIS, NPS i Always on VPN
  • Dobra znajomość Powershell wykorzystywana do zarządzania usługami Exchange Online, Azure i O365
  • Wiedza na temat systemów operacyjnych Linux i wirtualizacji maszyn (Proxmox)
  • Umiejętność sprawnego komunikowania się z pracownikami na różnym szczeblu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z AWS
  • Praktyczna znajomość Google Workspace, a w szczególności doświadczenie w migracji z O365 do Google

Chcesz polecić kogoś na to stanowisko?

Super! Skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacyjnym i zgarnij 5000 zł!

Wyślij nam wiadomość background triangle background triangle background triangle

    Spyrosoft zbiera powyższe dane aby skontaktować się w celu realizacji Twojego zapytania. Możesz zrezygnować z komunikacji w dowolnym momencie. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

    Tę rekrutację prowadzi

    Created with Sketch.
    Justyna_Staszak
    Proces rekrutacyjny wymaga elastyczności - staram się jak najlepiej dostosować do rozmówcy, by zminimalizować niepotrzebny stres.
    Justyna Staszak
    Recruitment Specialist

    Co możesz zyskać

    Wspieramy Cię na każdym etapie

    Sprawdź, jakie są zalety pracy w Spyrosoft

    Budżet szkoleniowy

    Zdecyduj, jak chcesz się rozwijać. Pojedź na konferencję, naucz się nowego języka lub kup tonę książek z Twojej dziedziny.

    Praca zdalna

    W większości projektów każdy specjalista może pracować jeden dzień w tygodniu z dowolnego miejsca.

    Elastyczne godziny pracy

    Nie jesteś rannym ptaszkiem? U nas pracujesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a.

    Sprzęt do wyboru

    Sam/a wybierasz na jakim sprzęcie będzie Ci się najlepiej pracować.

    Prywatna opieka medyczna

    Kilka pakietów od dwóch dostawców do wyboru, bez czekania w kolejce.

    Karta Multisport

    Crossfit czy pilates? Z kartą możesz wejść do wybranych siłowni za darmo.

    Dowolna forma współpracy

    Umowa o pracę lub B2B w zależności od Twoich potrzeb.

    Ubezpieczenie grupowe

    Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie na życie na świetnych warunkach.

    Proces rekrutacyjny

    01
    Analizujemy Twoje CV

    Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Jeśli spełniasz nasze wymagania, dzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i potrzebach.

    02
    Sprawdzamy Twoje kwalifikacje

    Po rozmowie przez telefon, czas na techniczną część rekrutacji, w czasie której możemy poprosić Cię o wykonanie zadania związanego z Twoim stanowiskiem. Po tym spotkaniu zawsze zapewniamy informację zwrotną.

    03
    Umawiamy się na spotkanie

    Kolejny etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub online. Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się więcej o zespole i kulturze pracy od osoby, która zarządza danym działem i/lub partnerem Spyrosoft.

    04
    Dostajesz odpowiedź

    W Spyrosoft kontaktujemy się z każdą osobą, która była na rozmowie. Jeśli zaakceptujemy Twoją kandydaturę, wyślemy Ci też listę kolejnych kroków.