Dołącz do najbardziej zaangażowanych ludzi w branży

background triangle background triangle

Obecnie poszukujemy

Frontend/Digital Graphic Designer

Lokalizacja

Warszawa

Zarobki

60 - 90 PLN/h netto B2B

Doświadczenie

Middle

animate triangle

O Spyrosoft

Jesteśmy firmą założoną przez grupę ekspertów z branży IT, która zajmuje się inżynierią oprogramowania. Zaczęliśmy naszą przygodę w 2016 roku. Specjalizujemy się między innymi w takich obszarach jak industry 4.0, automotive czy usługi finansowe. Jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach (Wrocław, Kraków, Białystok, Ferndown, Monachium, Detroit i Zagrzeb), skąd realizujemy projekty dla naszych europejskich i amerykańskich klientów.

Opis projektu

Jesteś zapalonym graczem? Jeśli tak, to wprost idealnie. Jeśli (jeszcze) nie, to jest duża szansa, że się nim staniesz, jak tylko dołączysz do tego projektu.

Poszukujemy Frontend/Digital Graphic Designer, który chciałby uczestniczyć w rozwijaniu świata profesjonalnego gamingu i sportu elektronicznego.

Nasz klient jest czołowym producentem i pionierem w branży wyposażenia dla profesjonalnych graczy. Od 20 lat tworzy innowacyjny sprzęt i software, który pomaga profesjonalnym gamerom w pełni wykorzystać swój potencjał i osiągnąć najlepsze wyniki. Teraz możesz stać się tego częścią.

Zanim przejdziemy do szczegółów, pozwól, że opowiemy o sobie w kilku słowach. Jesteśmy Spyrosoft, firmą tworzącą oprogramowanie i produktu cyfrowe o polsko-brytyjskich korzeniach, którą tworzą entuzjaści software’u i technologii. Całkiem niedawno, zaledwie po 5 latach na rynku, zdobyliśmy tytuł najszybciej rozwijającej się firmy technologicznej w Europie według raportu Financial Times’a. Obecnie na pokładzie mamy prawie 700 specjalistów w 8 biurach zlokalizowanych w 6 krajach na całym świecie.

Skoro znasz nas już teraz trochę lepiej, czas poznać szczegóły oferty.

Opis stanowiska

  • Tworzenie angażujących zasobów cyfrowych na aplikacje webowe oraz promocje i kampanie marketingowe
  • Opracowywanie nowych sposobów komunikowania historii marki
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem marketingowym, aby zapewnić spójny, kreatywny przekaz dostosowany do aplikacji webowych
  • Współpraca z Digital Team’em
  • Wsparcie w projektowaniu interaktywnej spoleczności na stronie internetowej
  • Poszukiwanie nowych trendów, technik oraz narzedzi w celu opracowania treści na portale społecznościowe

Wymagania

  • Doświadczenie w Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat) oraz Figma
  • Znajomość technologii cyfrowych i wideo, narzędzi ruchu, technologii produkcji
  • Znajomość HTML / CSS / JavaScript, mobile/tablet, e-commerce, wireframes, prototyping, platform mediów społecznościowych, płatnych mediów cyfrowych i blogów)
  • Znajomość cyfrowego retuszu obrazu (CMYK i RGB)
  • Wiedza o formatach graficznych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem do zarządzania treścią w sieci
  • Doświadczenie w tworzeniu animowanych plików GIF
  • Zainteresowanie branżą gamingową
  • Język angielski poziom min. B2

Zgarnij 5000 PLN za polecenie

Wystarczy, że polecisz nam osobę, która ma doświadczenie w pracy w zespołach developerskich, a - po jej zatrudnieniu - wypłacimy Ci nagrodę w wysokości 5000 PLN.

Wyślij nam wiadomość background triangle background triangle background triangle

    Spyrosoft zbiera powyższe dane aby skontaktować się w celu realizacji Twojego zapytania. Możesz zrezygnować z komunikacji w dowolnym momencie. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce Prywatności oraz w Regulaminie Programu Rekomendacji.

    Tę rekrutację prowadzi

    Created with Sketch.
    Paulina_trojkat2
    Złożona aplikacja to tylko początek Twojej przygody. W Spyrosoft wspieramy Cię na każdym etapie.
    Paulina Darnowska
    Recruitment Specialist

    Co możesz zyskać

    Wspieramy Cię na każdym etapie

    Sprawdź, jakie są zalety pracy w Spyrosoft

    Budżet szkoleniowy

    Zdecyduj, jak chcesz się rozwijać. Pojedź na konferencję, naucz się nowego języka lub kup tonę książek z Twojej dziedziny.

    Praca zdalna

    W większości projektów każdy specjalista może pracować jeden dzień w tygodniu z dowolnego miejsca.

    Elastyczne godziny pracy

    Nie jesteś rannym ptaszkiem? U nas pracujesz, kiedy jesteś najbardziej produktywny/a.

    Sprzęt do wyboru

    Sam/a wybierasz na jakim sprzęcie będzie Ci się najlepiej pracować.

    Mentor

    Każdy specjalista ma przypisaną osobę, która dba o rozwój jego kariery.

    Prywatna opieka medyczna

    Kilka pakietów od dwóch dostawców do wyboru, bez czekania w kolejce.

    Karta Multisport

    Crossfit czy pilates? Z kartą możesz wejść do wybranych siłowni za darmo.

    Dowolna forma współpracy

    Umowa o pracę lub B2B w zależności od Twoich potrzeb.

    Ubezpieczenie grupowe

    Przygotowaliśmy dla Ciebie ubezpieczenie na życie na świetnych warunkach.

    Proces rekrutacyjny (prowadzony zdalnie, ale zachęcamy do odwiedzenia nas w biurze)

    01
    Analizujemy Twoje CV

    Uważnie czytamy każde CV, które do nas trafia. Jeśli spełniasz nasze wymagania, dzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej o Twoich umiejętnościach i potrzebach.

    02
    Sprawdzamy Twoje kwalifikacje

    Po rozmowie przez telefon, czas na techniczną część rekrutacji, w czasie której możemy poprosić Cię o wykonanie zadania związanego z Twoim stanowiskiem. Po tym spotkaniu zawsze zapewniamy informację zwrotną.

    03
    Umawiamy się na spotkanie

    Kolejny etap to spotkanie w jednym z naszych biur lub online. Będziesz miał/a okazję dowiedzieć się więcej o zespole i kulturze pracy od osoby, która zarządza danym działem i/lub partnerem Spyrosoft.

    04
    Dostajesz odpowiedź

    W Spyrosoft kontaktujemy się z każdą osobą, która była na rozmowie. Jeśli zaakceptujemy Twoją kandydaturę, wyślemy Ci też listę kolejnych kroków.